ZÁPAS
26.05.21 | 1. kolo | Franco Agamenone | Matyas Cerny | 6-0, 6-0 | M25 Most | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Franco Agamenone | Matyas Cerny | |
1. podání % | 27/33 (82%) | 28/37 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/6 (67%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/37 (73%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkem | 52/70 (74%) | 18/70 (26%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Agamenone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Franco Agamenone | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Agamenone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franco Agamenone | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.10.01, 22 Let
15.10.01, 22 Let
Franco Agamenone vs. Matyas Cerny - Vzájemné zápasy
26.05.21 | 1. kolo | Franco Agamenone | Matyas Cerny | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Most | antuka |
Franco Agamenone form & Matyas Cerny form
Franco Agamenone - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Matyas Cerny - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 5-7, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Dzielo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-0, Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-76, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Hansen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 1-3, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dylan Dietrich | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Julian Joseph Manfred Miehe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-74, 1-3, - Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu |