ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Francisco Aranguren | Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | M15 Cordoba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
15.12.98, 25 Let
15.12.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.08.03, 20 Let
19.08.03, 20 Let
Francisco Aranguren vs. Felipe De Dios - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Francisco Aranguren | Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Cordoba | antuka |
Francisco Aranguren form & Felipe De Dios form
Francisco Aranguren - poslední zápasy
M15 Cordoba - antuka | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Gaston Erhardt | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Luini | 0-2, - Francisco Aranguren - skreč | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Alan Postay | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 6-74, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Patricio Gabriel Manzotti | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Santiago De La Fuente | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Martin Groppo | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Alan Astudillo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcos Castares | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Jorge Suarez | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Felipe De Dios - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 6-70, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Artemiy Fedenkov | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ali Beheshti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Filippo Alberti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Seyed Yasin Hashemi Fesharaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-2, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Javier Guzman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Serrano Huidobro | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-75, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Bruno Fernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 1-6, 2-6 | detail zápasu |