ZÁPAS
24.03.21 | 1. kolo | Francesco Maestrelli | Matija Zugic | 6-1, 6-1 | M15 Opatija | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francesco Maestrelli | Matija Zugic | |
1. podání % | 24/36 (67%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/39 (64%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Francesco Maestrelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matija Zugic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Matija Zugic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Matija Zugic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Matija Zugic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Matija Zugic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Matija Zugic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Matija Zugic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
09.09.01, 22 Let
09.09.01, 22 Let
Francesco Maestrelli vs. Matija Zugic - Vzájemné zápasy
24.03.21 | 1. kolo | Francesco Maestrelli | Matija Zugic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Opatija | antuka |
Francesco Maestrelli form & Matija Zugic form
Francesco Maestrelli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Matteo Gigante | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Matija Zugic - poslední zápasy
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, - Matija Zugic - skreč | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Qing Lihao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Luca Nari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Teboul | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Vlado Jankanj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gorin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Ersel Kalfaoglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 1-1, - Matija Zugic - skreč | detail zápasu |