ZÁPAS
19.10.21 | kvalifik. | Francesco Maestrelli | Arthur Bonnaud | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francesco Maestrelli | Arthur Bonnaud | |
1. podání % | 34/49 (69%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/42 (57%) | 15/49 (31%) |
Vyhrané body celkem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Francesco Maestrelli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Francesco Maestrelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Francesco Maestrelli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Arthur Bonnaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Francesco Maestrelli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
30.03.97, 27 Let
30.03.97, 27 Let
Francesco Maestrelli vs. Arthur Bonnaud - Vzájemné zápasy
19.10.21 | kvalifik. | Francesco Maestrelli | Arthur Bonnaud | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Francesco Maestrelli form & Arthur Bonnaud form
Francesco Maestrelli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Matteo Gigante | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Arthur Bonnaud - poslední zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Patrick Maloney | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Rudy Quan | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Richard Zusman | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Arcila | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandre Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-72, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Glib Sekachov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-3 | detail zápasu |