ZÁPAS
20.06.22 | kvalifik. | Fermin Tenti | Tobias Franco | 6-1, 6-1 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fermin Tenti | Tobias Franco | |
1. podání % | 33/43 (77%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tobias Franco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tobias Franco | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Tobias Franco | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Tobias Franco | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tobias Franco | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tobias Franco | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tobias Franco | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.12.01, 22 Let
26.12.01, 22 Let
Fermin Tenti vs. Tobias Franco - Vzájemné zápasy
20.06.22 | kvalifik. | Fermin Tenti | Tobias Franco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
15.09.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Tobias Franco | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Fermin Tenti form & Tobias Franco form
Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Tobias Franco - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Zamora | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-0, Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
13.03.24 kvalifik. | vs. Mateo Branc | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.23 2. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-77, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Luca Nari | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 7-66, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 3-6 | detail zápasu |