ZÁPAS
19.02.20 | 1. kolo | Felix Auger Aliassime | Stefano Travaglia | 6-73, 7-66, 6-3 | Marseille | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Felix Auger Aliassime | Stefano Travaglia | |
1. podání % | 92/124 (74%) | 57/91 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 75/92 (82%) | 48/57 (84%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/32 (31%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 23/91 (25%) | 39/124 (31%) |
Vyhrané body celkem | 108/215 (50%) | 107/215 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 13 | 12 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
Felix Auger Aliassime | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Felix Auger Aliassime | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Felix Auger Aliassime vs. Stefano Travaglia - Vzájemné zápasy
19.02.20 | 1. kolo | Felix Auger Aliassime | Stefano Travaglia | 6-73, 7-66, 6-3 | detail zápasu | Marseille | tvrdý I. |
Felix Auger Aliassime form & Stefano Travaglia form
Felix Auger Aliassime - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Alexander Zverev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-63, 7-68 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Quentin Halys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Alexander Bublik | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-1, 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-3, 7-5, 6-75, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Hubert Hurkacz | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Holger Rune | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Shevchenko | 7-62, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Marcos Giron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 7-63, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý I. | ||||
22.09.23 | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-75, 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Stefano Travaglia - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | detail zápasu |