ZÁPAS
21.10.20 | 2. kolo | Felix Auger Aliassime | Egor Gerasimov | 4-6, 7-62, 7-64 | Cologne | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Felix Auger Aliassime | Egor Gerasimov | |
1. podání % | 73/120 (61%) | 52/95 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 55/73 (75%) | 40/52 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/47 (51%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 30/95 (32%) | 41/120 (34%) |
Vyhrané body celkem | 109/215 (51%) | 106/215 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 15 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Felix Auger Aliassime | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
Felix Auger Aliassime | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Felix Auger Aliassime | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Felix Auger Aliassime | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Felix Auger Aliassime | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Felix Auger Aliassime vs. Egor Gerasimov - Vzájemné zápasy
09.02.22 | 1. kolo | Felix Auger Aliassime | Egor Gerasimov | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Rotterdam | tvrdý I. |
05.02.21 | 3. kolo | Felix Auger Aliassime | Egor Gerasimov | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
21.10.20 | 2. kolo | Felix Auger Aliassime | Egor Gerasimov | 4-6, 7-62, 7-64 | detail zápasu | Cologne | tvrdý I. |
21.02.20 | čtvrtfinále | Felix Auger Aliassime | Egor Gerasimov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Marseille | tvrdý I. |
12.10.18 | semifinále | Felix Auger Aliassime | Egor Gerasimov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Tashkent Challenger | tvrdý |
Felix Auger Aliassime form & Egor Gerasimov form
Felix Auger Aliassime - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Alexander Zverev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-63, 7-68 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Quentin Halys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Alexander Bublik | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-1, 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-3, 7-5, 6-75, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Hubert Hurkacz | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Holger Rune | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Shevchenko | 7-62, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Marcos Giron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 7-63, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Marton Fucsovics | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý I. | ||||
22.09.23 | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-75, 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Egor Gerasimov - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |