ZÁPAS
15.09.20 | kvalifik. | Federico Iannaccone | Laurin Aerne | 6-2, 6-4 | M25 Klosters | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Federico Iannaccone | Laurin Aerne | |
1. podání % | 49/58 (84%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/49 (57%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/9 (33%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/53 (58%) | 27/58 (47%) |
Vyhrané body celkem | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Federico Iannaccone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Iannaccone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Iannaccone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Federico Iannaccone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Federico Iannaccone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Federico Iannaccone | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federico Iannaccone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Iannaccone | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Federico Iannaccone | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
18.01.99, 25 Let
18.01.99, 25 Let
Federico Iannaccone vs. Laurin Aerne - Vzájemné zápasy
15.09.20 | kvalifik. | Federico Iannaccone | Laurin Aerne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Klosters | antuka |
Federico Iannaccone form & Laurin Aerne form
Federico Iannaccone - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Federico Bondioli | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-72, 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Laurin Aerne - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | detail zápasu |