ZÁPAS
25.04.21 | 1. kolo kval. | Federico Iannaccone | Alex Padro Parra | 6-0, 6-1 | M15 Las | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
31.03.04, 20 Let
31.03.04, 20 Let
Federico Iannaccone vs. Alex Padro Parra - Vzájemné zápasy
25.04.21 | 1. kolo kval. | Federico Iannaccone | Alex Padro Parra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Las | antuka |
Federico Iannaccone form & Alex Padro Parra form
Federico Iannaccone - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Federico Bondioli | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-72, 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Alex Padro Parra - poslední zápasy
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 0-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Richard Zusman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Alvar Sola Pastor | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Bouffier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 2. kolo kval. | vs. Diogo Morais | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Girona - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Dani Chicano | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-3, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Gianrocco De Filippo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 0-6 | detail zápasu |