ZÁPAS
10.09.19 | kvalifik. | Federico Campana | Giannicola Misasi | 6-3, 6-1 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Federico Campana | Giannicola Misasi | |
1. podání % | 33/56 (59%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/33 (67%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/23 (70%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/53 (51%) | 18/56 (32%) |
Vyhrané body celkem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Federico Campana | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-2 | Giannicola Misasi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Federico Campana | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-3 | Giannicola Misasi | |
0-0, 0-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Federico Campana | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Giannicola Misasi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Federico Campana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Giannicola Misasi | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Campana | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Federico Campana | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Giannicola Misasi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Taliansko
13.04.98, 26 Let
15 170 $
13.04.98, 26 Let
15 170 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
12.09.00, 23 Let
10 563 $
12.09.00, 23 Let
10 563 $
Federico Campana vs. Giannicola Misasi - Vzájemné zápasy
10.09.19 | kvalifik. | Federico Campana | Giannicola Misasi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Federico Campana form & Giannicola Misasi form
Federico Campana - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Karan Singh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Artem Sidorov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-3, 4-0, Yerassyl Yerdilda - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-74, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Milos Mikovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Carlo Cataldi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Kaya Arinc | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Cemil Tugra Duran | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Melih Anavatan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Giannicola Misasi - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Fabrizio Karol Pio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Rocco Piatti | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Antreas Stavrou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Martins Rocens | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Harold Van Raemdonck | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 kvalifik. | vs. Federico Salomone | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 6-1, 3-0, Niccolo Catini - skreč | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Dusan Obradovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Erik Arutiunian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alessandro Ragazzi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 4-6, 3-6 | detail zápasu |