ZÁPAS
10.01.21 | 1. kolo kval. | Federico Arnaboldi | Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
31.07.03, 20 Let
31.07.03, 20 Let
Federico Arnaboldi vs. Umut Kaan Yenilmez - Vzájemné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Federico Arnaboldi | Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Federico Arnaboldi form & Umut Kaan Yenilmez form
Federico Arnaboldi - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Umut Kaan Yenilmez - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mark Kaufman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 2-1, Kuang Chen Lin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Eren Uranli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Denys Klok | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Majun Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikelis Libietis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Fatih Sari | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 1-6 | detail zápasu |