ZÁPAS
12.05.21 | 1. kolo | Facundo Diaz Acosta | Thomas Laurent | 6-0, 6-3 | M15 Valldoreix | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Diaz Acosta | Thomas Laurent | |
1. podání % | 22/45 (49%) | 32/48 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/22 (77%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/23 (70%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/48 (54%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Facundo Diaz Acosta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Facundo Diaz Acosta | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Facundo Diaz Acosta | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Diaz Acosta | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Facundo Diaz Acosta | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Facundo Diaz Acosta vs. Thomas Laurent - Vzájemné zápasy
12.05.21 | 1. kolo | Facundo Diaz Acosta | Thomas Laurent | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Valldoreix | antuka |
Facundo Diaz Acosta form & Thomas Laurent form
Facundo Diaz Acosta - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - skreč | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Thomas Laurent - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - skreč | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.11.20 semifinále | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
12.10.20 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detail zápasu |