ZÁPAS
01.11.19 | čtvrtfinále | Fabrizio Ornago | Nini Gabriel Dica | 6-4, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fabrizio Ornago | Nini Gabriel Dica | |
1. podání % | 42/74 (57%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/42 (64%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/32 (50%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 24/51 (47%) | 31/74 (42%) |
Vyhrané body celkem | 67/125 (54%) | 58/125 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabrizio Ornago | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0 | ||
Fabrizio Ornago | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
Fabrizio Ornago | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Fabrizio Ornago | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fabrizio Ornago | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabrizio Ornago | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabrizio Ornago | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
2-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0 | ||
Fabrizio Ornago | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-3 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Fabrizio Ornago vs. Nini Gabriel Dica - Vzájemné zápasy
01.11.19 | čtvrtfinále | Fabrizio Ornago | Nini Gabriel Dica | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Fabrizio Ornago form & Nini Gabriel Dica form
Fabrizio Ornago - poslední zápasy
M25 Caslano - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Remy Bertola | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. David Fix | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biella 4 - tvrdý I. | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 2-5, - Fabrizio Ornago - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
12.03.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Hendrik Jebens | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý I. | ||||
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Biella 1 - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Filip Horansky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. David Pichler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.01.21 finále | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.21 semifinále | vs. Simone Roncalli | 6-74, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.21 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 1-0, Edoardo Lavagno - skreč | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.12.20 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.12.20 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.20 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-710, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Viktor Troicki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |
Nini Gabriel Dica - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | detail zápasu |