ZÁPAS
18.07.17 | 1. kolo | Fabien Reboul | Louis Tessa | 6-1, 6-2 | France F16 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fabien Reboul | Louis Tessa | |
1. podání % | 22/51 (43%) | 46/68 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/22 (91%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/29 (48%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/21 (24%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 37/68 (54%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkem | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fabien Reboul vs. Louis Tessa - Vzájemné zápasy
18.07.17 | 1. kolo | Fabien Reboul | Louis Tessa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | France F16 | antuka |
Fabien Reboul form & Louis Tessa form
Fabien Reboul - poslední zápasy
Barletta Challenger - antuka | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 7-62, 7-60 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Biella 3 - tvrdý I. | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.21 kvalifik. | vs. Marco Mosciatti | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Marco Schiera | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Kevin King | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.20 kvalifik. | vs. Thomas Laurent | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Thibault Verdier | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Potchefstroom Challenger - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Chrisjan Van Wyk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.20 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Filippo Baldi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-710, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Borna Gojo | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Yecong He | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Louis Tessa - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | detail zápasu |