ZÁPAS
05.06.22 | 1. kolo kval. | Ezequiel Simonit | Enrique Pena | 3-6, 6-4, 10-3 | M15 Quito | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
02.12.01, 22 Let
02.12.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kolumbia
26.03.04, 20 Let
10 173 $
26.03.04, 20 Let
10 173 $
Ezequiel Simonit vs. Enrique Pena - Vzájemné zápasy
05.06.22 | 1. kolo kval. | Ezequiel Simonit | Enrique Pena | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | M15 Quito | antuka |
Ezequiel Simonit form & Enrique Pena form
Ezequiel Simonit - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 kvalifik. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Enrique Pena - poslední zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Evans | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Santiago Amante Perez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 4-6, 6-4, 15-13 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Pestana | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arequipa - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Franco Patricio De La Gala Pinto | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Francesco Scarpa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Juan Estevez | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Darwin Andres Macias Elizalde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu |