ZÁPAS
06.11.20 | čtvrtfinále | Evan Furness | Riccardo Balzerani | 6-1, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Evan Furness | Riccardo Balzerani | |
1. podání % | 30/44 (68%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/30 (80%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané body celkem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Furness | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Riccardo Balzerani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Evan Furness vs. Riccardo Balzerani - Vzájemné zápasy
06.11.20 | čtvrtfinále | Evan Furness | Riccardo Balzerani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Evan Furness form & Riccardo Balzerani form
Evan Furness - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.23 semifinále | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Riccardo Balzerani - poslední zápasy
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Fausto Tabacco | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Rita | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-1, 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Gima | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-1, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Mirko Martinez | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-64, 6-2 | detail zápasu |