ZÁPAS
02.02.20 | 1. kolo kval. | Esteban Bruna | Obrad Markovski | 7-65, 4-6, 10-8 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chile
19.01.95, 29 Let
22 108 $
19.01.95, 29 Let
22 108 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.11.00, 23 Let
10 396 $
01.11.00, 23 Let
10 396 $
Esteban Bruna vs. Obrad Markovski - Vzájemné zápasy
02.02.20 | 1. kolo kval. | Esteban Bruna | Obrad Markovski | 7-65, 4-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Esteban Bruna form & Obrad Markovski form
Esteban Bruna - poslední zápasy
M15 Concepcion - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Obrad Markovski - poslední zápasy
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - skreč | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu |