ZÁPAS
21.10.21 | 2. kolo | Eric Vanshelboim | Sergey Fomin | 6-3, 6-1 | M25 Nur | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Eric Vanshelboim | Sergey Fomin | |
1. podání % | 34/45 (76%) | 32/57 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/34 (74%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z returnu | 27/57 (47%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Eric Vanshelboim | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eric Vanshelboim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eric Vanshelboim | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eric Vanshelboim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eric Vanshelboim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eric Vanshelboim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sergey Fomin | |
0-0 | ||
5-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eric Vanshelboim vs. Sergey Fomin - Vzájemné zápasy
27.04.22 | 1. kolo | Eric Vanshelboim | Sergey Fomin | 6-1, 7-60 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
21.10.21 | 2. kolo | Eric Vanshelboim | Sergey Fomin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M25 Nur | tvrdý I. |
Eric Vanshelboim form & Sergey Fomin form
Eric Vanshelboim - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Fitriadi M Rifqi | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Ganesh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-79, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Matyas Fuele | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Martin Krumich | - | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Sergey Fomin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.23 finále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detail zápasu |