ZÁPAS
13.07.20 | 1. kolo | Ergi Kirkin | Nini Gabriel Dica | 6-1, 3-0, - skreč | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-15 | ||
Ergi Kirkin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Ergi Kirkin | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Ergi Kirkin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
6-1 |
2 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Ergi Kirkin vs. Nini Gabriel Dica - Vzájemné zápasy
13.07.20 | 1. kolo | Ergi Kirkin | Nini Gabriel Dica | 6-1, 3-0, Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | All Lower | antuka |
Ergi Kirkin form & Nini Gabriel Dica form
Ergi Kirkin - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 semifinále | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
20.01.24 finále | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 semifinále | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 čtvrtfinále | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Nini Gabriel Dica - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | detail zápasu |