ZÁPAS
26.09.21 | 1. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-2 | Sibiu Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elmar Ejupovic | Vlad Andrei Dumitru | |
1. podání % | 24/54 (44%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/24 (75%) | 16/24 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/30 (63%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
5-2 | Vlad Andrei Dumitru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 6-2 | |
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
09.05.97, 26 Let
14 171 $
09.05.97, 26 Let
14 171 $
Elmar Ejupovic vs. Vlad Andrei Dumitru - Vzájemné zápasy
26.09.21 | 1. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
Elmar Ejupovic form & Vlad Andrei Dumitru form
Elmar Ejupovic - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Vlad Andrei Dumitru - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |