ZÁPAS
21.02.20 | čtvrtfinále | Elmar Ejupovic | Leandro Riedi | 6-4, 7-62 | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Elmar Ejupovic | Leandro Riedi | |
1. podání % | 44/69 (64%) | 41/71 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/44 (84%) | 30/41 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/25 (56%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/71 (38%) | 18/69 (26%) |
Vyhrané body celkem | 78/140 (56%) | 62/140 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 11 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Leandro Riedi | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0 | ||
Elmar Ejupovic | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Leandro Riedi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Leandro Riedi | |
0-0 | ||
3-4 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Leandro Riedi | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-6 | Leandro Riedi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Elmar Ejupovic | 6-6 | |
0-0 | ||
7-62 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elmar Ejupovic vs. Leandro Riedi - Vzájemné zápasy
21.02.20 | čtvrtfinále | Elmar Ejupovic | Leandro Riedi | 6-4, 7-62 | detail zápasu | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
Elmar Ejupovic form & Leandro Riedi form
Elmar Ejupovic - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Leandro Riedi - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Otto Virtanen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Tallon Griekspoor | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Borna Coric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-66, 7-615 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-4, - Leandro Riedi - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
13.01.24 finále | vs. Martin Damm | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Elmer Moller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-72, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 5-7, 3-6 | detail zápasu |