ZÁPAS
07.02.20 | čtvrtfinále | Egor Gerasimov | Soon-Woo Kwon | 4-6, 7-61, 6-4 | Pune | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Egor Gerasimov | Soon-Woo Kwon | |
1. podání % | 64/97 (66%) | 73/108 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 49/64 (77%) | 49/73 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/33 (61%) | 21/35 (60%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 38/108 (35%) | 28/97 (29%) |
Vyhrané body celkem | 107/205 (52%) | 98/205 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 18 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-4 | Soon-Woo Kwon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Egor Gerasimov vs. Soon-Woo Kwon - Vzájemné zápasy
07.02.20 | čtvrtfinále | Egor Gerasimov | Soon-Woo Kwon | 4-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | Pune | tvrdý |
Egor Gerasimov form & Soon-Woo Kwon form
Egor Gerasimov - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Soon-Woo Kwon - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-70, 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 | vs. Laslo Djere | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Alexander Zverev | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.02.23 | vs. David Goffin | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.23 Rubber 1 | vs. Zizou Bergs | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 7-61, 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.23 finále | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
13.01.23 semifinále | vs. Jack Draper | 7-66, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.23 čtvrtfinále | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 7-64, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu |