ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Edoardo Lavagno | Vito Dell'Elba | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
06.02.99, 25 Let
06.02.99, 25 Let
Edoardo Lavagno vs. Vito Dell'Elba - Vzájemné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Edoardo Lavagno | Vito Dell'Elba | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Edoardo Lavagno form & Vito Dell'Elba form
Edoardo Lavagno - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Vito Dell'Elba - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Enzo Rimoli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lantian Bai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Meduri | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. William Bartram | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucian Mischker | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Martin Abraham Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Iemmi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Tsihon Fedorov | 6-3, 6-1 | detail zápasu |