ZÁPAS
10.09.21 | čtvrtfinále | Edoardo Lavagno | Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | M15 Ulcinj | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Edoardo Lavagno | Gabriel Donev | |
1. podání % | 23/35 (66%) | 32/41 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/23 (96%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/12 (83%) | 0/9 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/41 (59%) | 3/35 (9%) |
Vyhrané body celkem | 56/76 (74%) | 20/76 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gabriel Donev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Edoardo Lavagno | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Gabriel Donev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Edoardo Lavagno vs. Gabriel Donev - Vzájemné zápasy
03.03.23 | čtvrtfinále | Edoardo Lavagno | Gabriel Donev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
10.09.21 | čtvrtfinále | Edoardo Lavagno | Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Ulcinj | antuka |
Edoardo Lavagno form & Gabriel Donev form
Edoardo Lavagno - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Gabriel Donev - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detail zápasu |