ZÁPAS
28.06.21 | 2. kolo kval. | Edoardo Lavagno | Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | M25 Belgrade | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
27.04.99, 24 Let
27.04.99, 24 Let
Edoardo Lavagno vs. Dusan Rajic - Vzájemné zápasy
28.06.21 | 2. kolo kval. | Edoardo Lavagno | Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Belgrade | antuka |
Edoardo Lavagno form & Dusan Rajic form
Edoardo Lavagno - poslední zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 4-1, Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu |
Dusan Rajic - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Michael Zhu | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
28.12.21 kvalifik. | vs. Adil Kalyanpur | 6-75, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Talal Alabdullah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Roberto Miceli | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-2, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-76, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Dusan Obradovic | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Leon Nikolic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 2-6 | detail zápasu |