ZÁPAS
16.09.19 | 2. kolo kval. | Dusan Obradovic | Obrad Markovski | 6-4, 6-3 | M15 Zlatibor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.11.00, 23 Let
10 396 $
01.11.00, 23 Let
10 396 $
Dusan Obradovic vs. Obrad Markovski - Vzájemné zápasy
24.08.22 | 1. kolo | Dusan Obradovic | Obrad Markovski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Celje | antuka |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Dusan Obradovic | Obrad Markovski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Zlatibor | antuka |
Dusan Obradovic form & Obrad Markovski form
Dusan Obradovic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Obrad Markovski - poslední zápasy
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - skreč | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu |