ZÁPAS
24.11.19 | 1. kolo kval. | Dusan Obradovic | Artem Mazur | 6-0, 6-0 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
04.05.02, 21 Let
04.05.02, 21 Let
Dusan Obradovic vs. Artem Mazur - Vzájemné zápasy
24.11.19 | 1. kolo kval. | Dusan Obradovic | Artem Mazur | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Dusan Obradovic form & Artem Mazur form
Dusan Obradovic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Artem Mazur - poslední zápasy
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alec Gaudin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Novak (2003) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Belic | 2-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Filip Bojko | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Elesey Avtamonov | 6-71, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu |