ZÁPAS
01.12.21 | 2. kolo | Duje Ajdukovic | Tiago Cacao | 6-2, 6-1 | Antalya 3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Duje Ajdukovic | Tiago Cacao | |
1. podání % | 27/44 (61%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/44 (64%) | 15/44 (34%) |
Vyhrané body celkem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tiago Cacao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Tiago Cacao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Tiago Cacao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Tiago Cacao | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duje Ajdukovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tiago Cacao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tiago Cacao | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tiago Cacao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Tiago Cacao | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Duje Ajdukovic vs. Tiago Cacao - Vzájemné zápasy
01.12.21 | 2. kolo | Duje Ajdukovic | Tiago Cacao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Antalya 3 | antuka |
Duje Ajdukovic form & Tiago Cacao form
Duje Ajdukovic - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Tiago Cacao - poslední zápasy
M25 Den - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 5-7, 0-3, - Tiago Cacao - skreč | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 7-67, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Adam Moundir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-64, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
23.04.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
17.03.22 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 0-2, - Tiago Cacao - skreč | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Maia 2 - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Maia 1 - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.21 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya 3 - antuka | ||||
01.12.21 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-76, 0-6 | detail zápasu |