ZÁPAS
07.03.23 | kvalifik. | Drazen Petrovic | Sasa Markovic | 6-2, 3-2, - skreč | M15 Porec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Drazen Petrovic | Sasa Markovic | |
1. podání % | 23/34 (68%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/23 (78%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 19/38 (50%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkem | 44/72 (61%) | 28/72 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Drazen Petrovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sasa Markovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Drazen Petrovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Sasa Markovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Drazen Petrovic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Sasa Markovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Drazen Petrovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Sasa Markovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Drazen Petrovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sasa Markovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Drazen Petrovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Sasa Markovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Drazen Petrovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sasa Markovic | |
0-0 | ||
- skreč |
Bosna a Herceg.
03.11.02, 21 Let
03.11.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
21.11.05, 18 Let
21.11.05, 18 Let
Drazen Petrovic vs. Sasa Markovic - Vzájemné zápasy
07.03.23 | kvalifik. | Drazen Petrovic | Sasa Markovic | 6-2, 3-2, Sasa Markovic - skreč | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
Drazen Petrovic form & Sasa Markovic form
Drazen Petrovic - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 7-611, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 4-3, Vladan Tadic - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Anatolii Mironov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-60, 5-10 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 kvalifik. | vs. Nazar Oliynykov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Nikola Basic | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-2, 3-2, Sasa Markovic - skreč | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu |
Sasa Markovic - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jan Neuburger Higby | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Davide Guerra | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Noah Merre | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Andreas Loizas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Federico Garbero | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |