ZÁPAS
08.09.20 | kvalifik. | Dragos Dima | Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | M15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dragos Dima | Edris Fetisleam | |
1. podání % | 29/41 (71%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/29 (72%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/12 (50%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/42 (64%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkem | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Dima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dragos Dima | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Dima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Dima | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dragos Dima vs. Edris Fetisleam - Vzájemné zápasy
08.09.20 | kvalifik. | Dragos Dima | Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
02.08.17 | 1. kolo | Dragos Dima | Edris Fetisleam | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
Dragos Dima form & Edris Fetisleam form
Dragos Dima - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.21 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Edris Fetisleam - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 čtvrtfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |