ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Dorian Kos | Bastien Presuhn | 2-6, 6-3, 11-9 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Írsko
14.12.96, 27 Let
14.12.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
06.08.00, 23 Let
06.08.00, 23 Let
Dorian Kos vs. Bastien Presuhn - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Dorian Kos | Bastien Presuhn | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Dorian Kos form & Bastien Presuhn form
Dorian Kos - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Vishnick | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Rapagnetta | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mason Dace | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | - | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Jordan Lock | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | Albert Roglan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Marius Ruzgas | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 1-2, Marco Corino - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 6-4, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Bastien Presuhn - poslední zápasy
M15 Kamen - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
14.03.22 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-75, 0-1, - Bastien Presuhn - skreč | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Paul Theate | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Daniel Masur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 0-6, - Bastien Presuhn - skreč | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Miguel Fernando Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mert Arabaci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 1-6, - Bastien Presuhn - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Piotr Galus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Omar El-Moslemany | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-2, 6-2 | detail zápasu |