ZÁPAS
22.10.18 | 1. kolo kval. | Dominik Langmajer | Roman Arendar | 6-1, 6-0 | Czech Republic | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
21.08.99, 24 Let
21.08.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kuba
13.03.00, 24 Let
13.03.00, 24 Let
Dominik Langmajer vs. Roman Arendar - Vzájemné zápasy
22.10.18 | 1. kolo kval. | Dominik Langmajer | Roman Arendar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
Dominik Langmajer form & Roman Arendar form
Dominik Langmajer - poslední zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Roman Arendar - poslední zápasy
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Beran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Rinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Kripsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Martin Bugaj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Philip Aplienz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Frantisek Simon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ignace Van Den Steene | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Ondrej Dusek | 0-6, 4-6 | detail zápasu |