ZÁPAS
01.06.21 | 2. kolo kval. | Domagoj Biljesko | Stevan Popovic | 6-1, 6-2 | M15 Sarajevo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.10.01, 22 Let
29.10.01, 22 Let
Domagoj Biljesko vs. Stevan Popovic - Vzájemné zápasy
01.06.21 | 2. kolo kval. | Domagoj Biljesko | Stevan Popovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Sarajevo | antuka |
15.07.19 | 1. kolo kval. | Domagoj Biljesko | Stevan Popovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Kramsach | antuka |
Domagoj Biljesko form & Stevan Popovic form
Domagoj Biljesko - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Stevan Popovic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - skreč | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu |