ZÁPAS
02.10.21 | semifinále | Dmitry Popko | Hugo Gaston | 6-3, 6-4 | Lisbon Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dmitry Popko | Hugo Gaston | |
1. podání % | 29/59 (49%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/30 (47%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/51 (49%) | 21/59 (36%) |
Vyhrané body celkem | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 0 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dmitry Popko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dmitry Popko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dmitry Popko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dmitry Popko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dmitry Popko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dmitry Popko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Dmitry Popko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dmitry Popko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dmitry Popko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dmitry Popko vs. Hugo Gaston - Vzájemné zápasy
02.10.21 | semifinále | Dmitry Popko | Hugo Gaston | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
Dmitry Popko form & Hugo Gaston form
Dmitry Popko - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Boyer | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | Alex Rybakov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Harrison Adams | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Louis Wessels | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Igor Gimenez | 7-61, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Mateus Alves | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
19.02.24 finále | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Axel Nefve | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 semifinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Axel Nefve | 6-79, 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Hugo Gaston - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | detail zápasu |