ZÁPAS
04.01.21 | 2. kolo kval. | Denys Klok | Peter Benjamin Privara | 6-0, 5-7, 15-13 | M15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Denys Klok vs. Peter Benjamin Privara - Vzájemné zápasy
04.01.21 | 2. kolo kval. | Denys Klok | Peter Benjamin Privara | 6-0, 5-7, 15-13 | detail zápasu | M15 Manacor | tvrdý |
Denys Klok form & Peter Benjamin Privara form
Denys Klok - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 čtvrtfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | - | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Peter Benjamin Privara - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Giustino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Riccardo Di Vita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Angeloni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Philip Hjorth | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandre Bakshi | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aljaz Jeran | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Thomas Braithwaite | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu |