ZÁPAS
31.07.19 | 2. kolo | Dayne Kelly | Yunseong Chung | 6-3, 4-6, 6-2 | Chengdu Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dayne Kelly | Yunseong Chung | |
1. podání % | 44/70 (63%) | 49/92 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/44 (91%) | 33/49 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/26 (65%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/92 (39%) | 13/70 (19%) |
Vyhrané body celkem | 93/162 (57%) | 69/162 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 6 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dayne Kelly | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dayne Kelly | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dayne Kelly | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dayne Kelly | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Dayne Kelly | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dayne Kelly vs. Yunseong Chung - Vzájemné zápasy
19.02.23 | 1. kolo kval. | Yunseong Chung | Dayne Kelly | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Bengaluru Challenger | tvrdý |
28.08.22 | 1. kolo kval. | Yunseong Chung | Dayne Kelly | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Nonthaburi 2 | tvrdý |
31.07.19 | 2. kolo | Dayne Kelly | Yunseong Chung | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Chengdu Challenger | tvrdý |
Dayne Kelly form & Yunseong Chung form
Dayne Kelly - poslední zápasy
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.04.23 finále | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.23 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
09.04.23 finále | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
08.04.23 semifinále | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
24.03.23 2. kolo | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Yunseong Chung - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu |