ZÁPAS
07.06.19 | čtvrtfinále | Dayne Kelly | Ryota Tanuma | 6-3, 6-4 | M15 Singapore | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dayne Kelly | Ryota Tanuma | |
1. podání % | 35/61 (57%) | 41/61 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/35 (77%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/26 (62%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 26/61 (43%) | 18/61 (30%) |
Vyhrané body celkem | 69/122 (57%) | 53/122 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 9 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dayne Kelly | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dayne Kelly | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayne Kelly | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dayne Kelly | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dayne Kelly | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dayne Kelly | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dayne Kelly | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dayne Kelly | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dayne Kelly | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayne Kelly | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dayne Kelly vs. Ryota Tanuma - Vzájemné zápasy
02.03.22 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Dayne Kelly | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | M25 Bendigo | tvrdý |
07.06.19 | čtvrtfinále | Dayne Kelly | Ryota Tanuma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Singapore | tvrdý |
29.08.18 | čtvrtfinále | Dayne Kelly | Ryota Tanuma | 7-63, 6-2 | detail zápasu | Thailand F2 | tvrdý |
Dayne Kelly form & Ryota Tanuma form
Dayne Kelly - poslední zápasy
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.04.23 finále | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.23 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
09.04.23 finále | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
08.04.23 semifinále | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
24.03.23 2. kolo | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |