ZÁPAS
29.06.21 | 1. kolo | Dayne Kelly | Guy Den Heijer | 6-1, 6-4 | M25 The | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dayne Kelly | Guy Den Heijer | |
1. podání % | 38/56 (68%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 18/25 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/47 (47%) | 20/56 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/103 (56%) | 45/103 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dayne Kelly | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayne Kelly | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayne Kelly | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dayne Kelly | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayne Kelly | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dayne Kelly | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dayne Kelly | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dayne Kelly | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dayne Kelly | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dayne Kelly vs. Guy Den Heijer - Vzájemné zápasy
29.06.21 | 1. kolo | Dayne Kelly | Guy Den Heijer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 The | antuka |
Dayne Kelly form & Guy Den Heijer form
Dayne Kelly - poslední zápasy
M25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.04.23 finále | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.23 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
09.04.23 finále | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
08.04.23 semifinále | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.23 2. kolo | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Guy Den Heijer - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu |