ZÁPAS
17.11.19 | 1. kolo kval. | Dax Donders | Billy Harris | 6-3, 6-4 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
14.07.00, 23 Let
18 595 $
14.07.00, 23 Let
18 595 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dax Donders vs. Billy Harris - Vzájemné zápasy
17.11.19 | 1. kolo kval. | Dax Donders | Billy Harris | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Dax Donders form & Billy Harris form
Dax Donders - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Billy Harris - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 7-66, Christopher O'Connell - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Alexander Blockx | 6-74, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 7-63, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-75 | detail zápasu |