ZÁPAS
07.11.21 | 1. kolo kval. | Dax Donders | Axel Bergdahl | 6-0, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
14.07.00, 23 Let
18 595 $
14.07.00, 23 Let
18 595 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
07.04.02, 21 Let
07.04.02, 21 Let
Dax Donders vs. Axel Bergdahl - Vzájemné zápasy
07.11.21 | 1. kolo kval. | Dax Donders | Axel Bergdahl | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Dax Donders form & Axel Bergdahl form
Dax Donders - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Axel Bergdahl - poslední zápasy
M15 Kalmar - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Filip Gustafsson | 6-1, 6-71, 2-10 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Tolga Basriev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Leonardo Catani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 2-6, 6-0, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 3-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Hsiang Su | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 0-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ponomar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Jonathan Stenberg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Nino Ehrenschneider | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kobelt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Albert Saar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu |