Poľsko
02.09.87, 36 Let
02.09.87, 36 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
29.09.99, 24 Let
29.09.99, 24 Let
Dariusz Lipka vs. Luka Miklavcic - Vzájemné zápasy
04.03.18 | Dariusz Lipka | Luka Miklavcic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Croatia F1 | antuka |
Dariusz Lipka form & Luka Miklavcic form
Dariusz Lipka - poslední zápasy
Uganda F2 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Ansu Bhuyan | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uganda F1 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Tatyanin | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Adrien Bossel | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Javier Sanchez Pradillo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
26.03.18 2. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Mora | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
16.03.18 | vs. Samy Grace | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
05.03.18 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Gerard Escandell Juan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Giuliano Benedetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Rodrigues | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Poland F9 - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Patryk Krolik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Moritz Trapp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Jakub Grzegorczyk | 0-6, 6-3, 1-3, - Dariusz Lipka - skreč | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Mehrdad Shahidipour | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Marco Di Prima | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Adrian Andrzejczuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Luka Miklavcic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emanuel Ivkic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Ostajewski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Lantsov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Giacomini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Morris Kipcak | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Tim Ruehl | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Andre Filep | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Alexandar Balj | 1-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 2-6, 11-9 | detail zápasu |