ZÁPAS
21.02.21 | 1. kolo kval. | Dario Drebenstedt | Michael Bassem Sobhy | 6-4, 4-6, 13-11 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
03.03.95, 29 Let
03.03.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
07.05.04, 19 Let
10 206 $
07.05.04, 19 Let
10 206 $
Dario Drebenstedt vs. Michael Bassem Sobhy - Vzájemné zápasy
21.02.21 | 1. kolo kval. | Dario Drebenstedt | Michael Bassem Sobhy | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Dario Drebenstedt form & Michael Bassem Sobhy form
Dario Drebenstedt - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 2-6, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 0-6, 1-3, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc Schmidt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Edward Etty | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 2-6, 2-3, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 1-4, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-3, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 1-6, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Jake Bhangdia | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed El Hafedh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 2-6, 0-3, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Phil Schullhorn | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Michael Bassem Sobhy - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-2, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Niklas Grunewald | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yakup Uzunel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
03.02.24 | vs. Andres Andrade | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-0, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Khazime | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 3-0, Cedric Stanke - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detail zápasu |