ZÁPAS
06.02.23 | kvalifik. | Daniil Ostapenkov | Mika Brunold | 6-4, 6-0 | M25 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniil Ostapenkov | Mika Brunold | |
1. podání % | 37/50 (74%) | 33/53 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/37 (76%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/13 (38%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 29/53 (55%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniil Ostapenkov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mika Brunold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Mika Brunold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniil Ostapenkov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Mika Brunold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Mika Brunold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Mika Brunold | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Daniil Ostapenkov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Mika Brunold | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mika Brunold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Mika Brunold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniil Ostapenkov vs. Mika Brunold - Vzájemné zápasy
06.02.23 | kvalifik. | Daniil Ostapenkov | Mika Brunold | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M25 Monastir | tvrdý |
Daniil Ostapenkov form & Mika Brunold form
Daniil Ostapenkov - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 0-6, 0-2, - Daniil Ostapenkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Zhe Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Chukang Wang | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Mika Brunold - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Hoang | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Robin Bulant | 6-3, 4-0, Robin Bulant - skreč | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 5-7, 1-3, - Mika Brunold - skreč | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Vitter | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Andrea Picchione | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 2-6 | detail zápasu |