ZÁPAS
26.05.18 | 1. kolo kval. | Daniil Klimov | Osmancan Soyler | 6-1, 6-3 | Turkey F21 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
29.03.99, 25 Let
29.03.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.08.99, 24 Let
16.08.99, 24 Let
Daniil Klimov vs. Osmancan Soyler - Vzájemné zápasy
26.05.18 | 1. kolo kval. | Daniil Klimov | Osmancan Soyler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Turkey F21 | antuka |
Daniil Klimov form & Osmancan Soyler form
Daniil Klimov - poslední zápasy
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Iskandar Karimov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.18 kvalifik. | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Renat Sakhabutdinov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.18 kvalifik. | vs. Jan Galka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Simas Malakauskas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Kasparas Zemaitelis | 2-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Fernando Radu Teodorescu | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. August Holmgren | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Carlos Kelaidis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Alexey Baryshev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 1-4, - Daniil Klimov - skreč | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Osmancan Soyler - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | - Osmancan Soyler - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 3-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 7-5, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 7-62, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rok Komac | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 1-6, 0-2, - Osmancan Soyler - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. David Chelidze | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | Emir Sendogan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 2-6 | detail zápasu |