ZÁPAS
24.05.21 | 2. kolo kval. | Daniil Glinka | Umut Akkoyun | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.07.00, 23 Let
17 351 $
10.07.00, 23 Let
17 351 $
Daniil Glinka vs. Umut Akkoyun - Vzájemné zápasy
24.05.21 | 2. kolo kval. | Daniil Glinka | Umut Akkoyun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Daniil Glinka form & Umut Akkoyun form
Daniil Glinka - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Umut Akkoyun - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - skreč | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | detail zápasu |