ZÁPAS
13.08.20 | 1. kolo | Dane Sweeny | Jayden Court | 6-3, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dane Sweeny | 0-0 | |
1-0 | Jayden Court | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dane Sweeny | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Jayden Court | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Dane Sweeny | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Jayden Court | |
0-0 | ||
Dane Sweeny | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
5-2 | Jayden Court | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Dane Sweeny | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jayden Court | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Dane Sweeny | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jayden Court | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Dane Sweeny | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Jayden Court | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dane Sweeny | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Jayden Court | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dane Sweeny | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dane Sweeny vs. Jayden Court - Vzájemné zápasy
13.08.20 | 1. kolo | Dane Sweeny | Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
18.09.18 | 1. kolo | Jayden Court | Dane Sweeny | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Australia F5 | tvrdý |
03.10.16 | 1. kolo kval. | Jayden Court | Dane Sweeny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Australia F7 | tvrdý |
Dane Sweeny form & Jayden Court form
Dane Sweeny - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Adam Walton | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 3-1, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. James McCabe | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-3, 3-6, 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 5-7, 7-5, 2-0, Zizou Bergs - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 7-62, 6-2 | detail zápasu |
Jayden Court - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Corban Crowther | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.23 semifinále | vs. Matt Kuhar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Samuel Brosset | 4-6, 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Mason Naumovski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Koki Matsuda | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Luka Vuglar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Jake Delaney | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Scott Jones | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 6-4, 7-63 | detail zápasu |