ZÁPAS
14.06.22 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Egor Novikov | 6-3, 6-0 | M15 Skopje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dan Alexandru Tomescu | Egor Novikov | |
1. podání % | 31/46 (67%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 24/37 (65%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkem | 58/83 (70%) | 25/83 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Egor Novikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Egor Novikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Egor Novikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Egor Novikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Egor Novikov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Egor Novikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Egor Novikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.09.01, 22 Let
12.09.01, 22 Let
Dan Alexandru Tomescu vs. Egor Novikov - Vzájemné zápasy
14.06.22 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Egor Novikov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Skopje | antuka |
Dan Alexandru Tomescu form & Egor Novikov form
Dan Alexandru Tomescu - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 čtvrtfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Egor Novikov - poslední zápasy
M25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramazan Chaushogly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-1, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 6-76, 2-0, Filippo Speziali - skreč | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Fuat Mizanoglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 0-5, - Egor Novikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 1-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu |