ZÁPAS
08.06.21 | kvalifik. | Damien Wenger | Vladislav Ivanov | 6-4, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Damien Wenger | Vladislav Ivanov | |
1. podání % | 45/71 (63%) | 46/73 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/45 (62%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 34/73 (47%) | 30/71 (42%) |
Vyhrané body celkem | 75/144 (52%) | 69/144 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Damien Wenger | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Damien Wenger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Damien Wenger | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Damien Wenger | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Damien Wenger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Damien Wenger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Damien Wenger | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Vladislav Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Damien Wenger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Damien Wenger vs. Vladislav Ivanov - Vzájemné zápasy
08.06.21 | kvalifik. | Damien Wenger | Vladislav Ivanov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Damien Wenger form & Vladislav Ivanov form
Damien Wenger - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Vladislav Ivanov - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Robin Bulant | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-5, - Vladislav Ivanov - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Christian Lerby | 1-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 4-6, 1-4, - Vladislav Ivanov - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Filip Apltauer | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 7-5, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Luke Vuletic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.23 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.23 2. kolo | vs. Peter Fajta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.22 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu |