Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
16.01.99, 25 Let
16.01.99, 25 Let
Damien Wenger vs. Samuel Pointon - Vzájemné zápasy
10.12.18 | kvalifik. | Damien Wenger | Samuel Pointon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Egypt F31 | antuka |
Damien Wenger form & Samuel Pointon form
Damien Wenger - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Samuel Pointon - poslední zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Vasko Mladenov | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 6-1, 5-1, Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Marco Miceli | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Valeriy Martishev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Plamen Milushev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Plamen Milushev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Takara Matsuzuka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Pierre Delage | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Bottino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury De Beer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Bayrem Frigui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Gregorio Cordonnier | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Omar El Shehawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |