ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Damien Wenger | Ronald Slobodchikov | 6-2, 6-4 | M15 Horgen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Damien Wenger | Ronald Slobodchikov | |
1. podání % | 21/55 (38%) | 33/66 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 12/21 (57%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/34 (53%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 37/66 (56%) | 25/55 (45%) |
Vyhrané body celkem | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-1 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Damien Wenger | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-A | ||
Damien Wenger | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Ronald Slobodchikov | |
0-0 | ||
Damien Wenger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40 | ||
5-2 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Damien Wenger | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Damien Wenger | 1-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Ronald Slobodchikov | |
0-0 | ||
Damien Wenger | 2-4 | |
3-4 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Damien Wenger vs. Ronald Slobodchikov - Vzájemné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Damien Wenger | Ronald Slobodchikov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Horgen | antuka |
Damien Wenger form & Ronald Slobodchikov form
Damien Wenger - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Ronald Slobodchikov - poslední zápasy
Porto Challenger - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 6 - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | - Ronald Slobodchikov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - skreč | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
19.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.09.20 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - skreč | detail zápasu |